Záverečné jesenné kolo DOXXbet ligy Západ

18. kolo, sobota 22. novembra 2014, 14.30

FC Nitra
    FK POHRONIE    Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

Pozývame vás na rozlúčku s jesennou časťou sezóny, v záverečnom stretnutí privítame piaty tím tabuľky.

17     6:32    3

Európske pohárové povinnosti Slovana spôsobili termínový sklz v domácej pohárovej súťaži a tie sa dotkli aj nášho tímu. Po vyradení treťoligistov z Vrbového a Topoľčian sme si októbrovým víťazstvom nad Sereďou vybojovali postup medzi šestnástku najlepších. V stredu 19.11. bola na programe dohrávka 4. kola MFK Skalica - ŠK Slovan Bratislava (3:5), ktorá rozhodla, že našim osemfinálovým súperom bude bratislavský Slovan. Termín zápasu je však zatiaľ stále neznámy. Viac ...

Jesenná časť sezóny v súťažiach mládeže sa skončila, svoje záverečné stretnutia odohrali aj juniori a ženy. Nasleduje dlhá zimná prestávka, úvodné jarné kolo je na programe 7. marca 2015. Príjemné jesenné počasie využívajú naše tímy na predĺženie sezóny priateľskými zápasmi, zima bude už tradične patriť halovým turnajom. Štyri mesiace (a verme, že aj dlhšie) sa bude na najvyššej priečke "vyhrievať" družstvo FC Nitra U13 (tréner Peter Gunda). Z druhej priečky tabuľky budú na líderskú pozíciu v jarnej časti súťaže útočiť tímy U17 a U12 (tréneri Jozef Zajac a Miroslav Bédi) a určite aj zverenci trénera Mariána Bochnoviča z družstva U14, ktorým patrí bronzová priečka a môžu sa hrdiť jesennou neporaziteľnosťou. No a skvele si počínalo aj novovytvorené družstvo žien (tréner Jozef  Jelšic), ktoré je na druhom mieste a stráca iba bod na vedúci tím, má však ešte zápas k dobru.

Tabuľky po jesennej časti sezóny, fotogalérie a videá nájdete v jednotlivých tímových sekciách.